Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri HPMC'nin Gıda Endüstrisindeki uygulamaları nelerdir?

Sertifika
Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
HPMC'nin Gıda Endüstrisindeki uygulamaları nelerdir?
hakkında en son şirket haberleri HPMC'nin Gıda Endüstrisindeki uygulamaları nelerdir?

Hidroksipropil metilselüloz(HPMC), AB ve FDA tarafından gıda katkı maddesi E464 olarak onaylanmış bitki liflerinden yapılan bir selülozdur.Gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.çeşitli yiyecek ve içecek uygulamalarının görünümünü, dokusunu ve tadını iyileştirir.


Unlu Mamüller

HPMC, pişirme sırasında gazın tutulmasında, fırınlanmış hacimlerin arttırılmasında ve doku iyileştirilmesinde Termal jelasyon yardımcıları olarak kullanılabilir.HPmc ayrıca daha nemli bir doku, artan raf ömrü, daha iyi hamur emülsifikasyonu ve daha iyi donma kararlılığı sağlar.

şekerlemeler

Sırlarda, kremalarda ve kaplamalarda, HPMC gıda sınıfı daha kolay uygulama için kayganlık katar, daha kremsi bir doku ve iyileştirilmiş yayılma yeteneği sağlar.ve temiz lezzet salınımı.Ek olarak, HPMC, ısıtma sırasında, buzlanmaları ve sırları sağlam tutarak ve soğutma sırasında ürünün orijinal kıvamına geri dönerek termal olarak jelleşir.

Pasta ve pasta dolguları
Termal jelasyon, pişirme sırasında kaynamayı azaltır ve donma sırasında dolgulardan kabuklara nem geçişini engeller.HPMC ayrıca donma kararlılığını da geliştirir.

Dondurulmuş tatlılar

HPMC ürünleri, daha pürüzsüz dokular vermek için buz kristali boyutunu değiştirir.Artan hava sürüklenmesi taşmayı iyileştirir.

çırpılmış soslar

HPMC ürünleri, daha iyi gövde ve görünüm için çırpma özelliklerini iyileştirir.Geliştirilmiş emülsiyon stabilitesi, sineresi önler ve açık süreleri uzatır.HPMC, tekrarlanan dondurma döngüleri yoluyla bile, donmuş soslarda faz ayrılmasını engeller.

Yapılandırılmış sebze ürünleri

HPMC ürünleri, bileşenlerini bir arada tutması gereken gıdalar için mükemmel film oluşumu ve yüksek bağlama performansı sunar.Vejetaryen burgerler, soğan halkaları ve şekillendirilmiş patates ürünleri gibi ürünlerin tümü, HPMC ürünlerinin bağlayıcı gücü ve film oluşturma özellikleriyle geliştirilmiştir.


 

Pub Zaman : 2022-08-25 11:11:18 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shanghai Honest Chem. Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Lannie Zhang

Tel: 86-021-54012006

Faks: 86-021-54012008

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)