Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Shanghai Honest Chem. Chinacoating 2023'te başarılı bir şekilde katılımını tamamladı. Guangzhou 2024'te görüşürüz.

Sertifika
Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Shanghai Honest Chem. Chinacoating 2023'te başarılı bir şekilde katılımını tamamladı. Guangzhou 2024'te görüşürüz.
hakkında en son şirket haberleri Shanghai Honest Chem. Chinacoating 2023'te başarılı bir şekilde katılımını tamamladı. Guangzhou 2024'te görüşürüz.

hakkında en son şirket haberleri Shanghai Honest Chem. Chinacoating 2023'te başarılı bir şekilde katılımını tamamladı. Guangzhou 2024'te görüşürüz.  0

Shanghai Honest Chem., Şangay Yeni Uluslararası Expo Merkezi'nde düzenlenen son Chinacoat 2023'e katılımımızın başarılı bir şekilde tamamlandığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.Sergi, hem yeni hem de mevcut müşterilerle anlamlı bağlantılar kurarken ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sergilemek için değerli bir platform sağladı.Bu etkinlik sırasında bizimle ilgilenmek için zaman ayıran tüm saygın ziyaretçilere samimiyetle teşekkür ediyoruz.

 

Standımızı ziyaret eden tüm yeni ve mevcut müşterilerimize içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.Hizmet sunularımızı sürekli geliştirmemiz için ilham kaynağı olarak hizmet ediyor..

 

China Coating Expo, endüstri akranları ve potansiyel ortaklarla anlamlı bağlantılar kurmamızı sağlayan bir ağ merkezi olarak hizmet etti.Bu ilişkileri kullanarak kaplama endüstrisinde birlikte ilerleme kaydetmeyi umuyoruz..

 

Shanghai Honest Chem. yüksek kaliteli ürünler ve olağanüstü hizmetler sunmaya kararlı.Fuar sırasında aldığımız geri bildirimlere değer veriyoruz ve gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için ürünlerimizi ve çözümlerimizi sürekli olarak geliştirmek için kullanacağız..

 

Çin kaplama fuarına katılımımızın başarısına katkıda bulunan tüm ekip üyelerine samimi takdirimizi ifade ediyoruz.endüstrideki güvenilir ortağınız olmayı hedefliyoruz..hakkında en son şirket haberleri Shanghai Honest Chem. Chinacoating 2023'te başarılı bir şekilde katılımını tamamladı. Guangzhou 2024'te görüşürüz.  1

hakkında en son şirket haberleri Shanghai Honest Chem. Chinacoating 2023'te başarılı bir şekilde katılımını tamamladı. Guangzhou 2024'te görüşürüz.  2

     

Pub Zaman : 2023-11-23 14:02:16 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shanghai Honest Chem. Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Lannie Zhang

Tel: 86-021-54012006

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)