Shanghai Honest Chem. Co., Ltd.

  • Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Dürüst
No. Çalışanları: 100~200
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 70% - 80%

Giriş

Shanghai Honest Chem.Co., Ltd., 2002 yılında kurulmuş olup, selüloz eterlerin araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile uğraşan profesyonel bir üreticidir.Şangay şehrinde bulunan, avantajlı coğrafi konum ve rahat ulaşımın tadını çıkarıyoruz.

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Şirketimiz 100.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 200'den fazla çalışanı vardır.Selüloz eter üretimi için iki gelişmiş üretim hattımız var.Üretim kapasitemiz yılda 30.000 tona ulaşmaktadır.On yılı aşkın süredir üretim tecrübesi, gelişmiş üretim tekniği, kapsamlı kalite kontrol ve bilimsel yönetim sistemi, Shanghai Honest Chem.müşterilerimiz için istikrarlı, kaliteli ürünler tedarik etmeye her zaman hazırdır.

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 

Shanghai Honest Chem.teknik servis ve desteğe ve özel ihtiyaçlarınız için size tek, kullanımı kolay, düşük maliyetli bir çözüm sunmaya hazır kalifiye bir satış ekibine sahiptir.

 

Başlıca ürünlerimiz arasında Hidroksipropil Metil Selüloz (HPMC), Hidroksietil Selüloz (HEC) , Bitkisel Boş Kapsül , Hidroksietil metil Selüloz (HEMC), Etil Selüloz (EC), Karboksimetil selüloz (CMC) , Polivinil Alkol (PVA) dis Yeniden dağılabilir toz (RDP) vb. Müşterilerimizin talebini karşılamak için ürünlerimiz mükemmel stabiliteye, kolay çözünmeye, mükemmel işlenebilirliğe, iyi su tutma ve yoğunlaşma kabiliyetine sahiptir.İnşaat, boya ve kaplama, kağıt, mürekkepler, gıda ve eczacılık endüstrileri için kıvam arttırıcılar, yapıştırıcılar, bağlayıcılar ve su tutma maddeleri olarak yaygın şekilde kullanılmaktadırlar.Kendi ürünlerimizin yanı sıra, OEM hizmetleri veriyoruz ve özelleştirilmiş siparişleri de kabul ediyoruz.

 

Shanghai Honest Chem.siz ve işiniz için burada.Bizimle bugün iletişime geçin.

Sorularınızı almak için sabırsızlanıyoruz.

Geçmiş

 

 
 

Hizmet

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Numune Markalama

 

Shanghai Honest Chem.12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.
Ücretsiz Örnek mevcuttur.
Tüm distribütör ve kullanıcılara 200g ücretsiz numune sunuyoruz.
 
Üretimde Sıkı Kalite Kontrolü
 
Gelişmiş test ekipmanlarını benimseyin, ürünlerimizin mükemmel kalitesini sağlayan eksiksiz ve sıkı bir kalite kontrol sistemi kuruyoruz.
 
Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-postamıza bekliyoruz:info@honestsh.com ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Ekibimiz

Shanghai Honest Chem. yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir.

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Mesaj bırakın