Ana sayfa

Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Şanghay Dürüst Kimya.Co., Ltd., 2002 yılında kurulmuş, selüloz eterlerinin araştırma, geliştirme, üretim ve satışı ile uğraşan profesyonel bir üreticidir.Şanghay şehrinde bulunan avantajlı coğrafi konumun ve rahat ulaşımın tadını çıkarıyoruz.

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Firmamız 100.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 200 'den fazla çalışanı vardır.Selüloz eter üretimi için iki gelişmiş üretim hattımız var.Üretim kapasitemiz yılda 30.000 tona ulaşmaktadır.On yılı aşkın üretim tecrübesi, gelişmiş üretim tekniği, kapsamlı kalite kontrol ve bilimsel yönetim sistemi ile Shanghai Honest Chem.müşterilerimiz için istikrarlı, kaliteli ürünler sunmaya her zaman hazırdır.

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 

Şanghay Dürüst Kimya.teknik servis ve desteğe ve özel ihtiyaçlarınız için size tek, kullanımı kolay, düşük maliyetli bir çözüm sunmaya hazır nitelikli bir satış ekibine sahiptir.

 

Başlıca ürünlerimiz Hidroksipropil Metil Selüloz (HPMC), Hidroksietil Selüloz (HEC), , Bitkisel Boş Kapsül , Hidroksietil metil Selüloz (HEMC), Etil Selüloz (EC), Karboksimetil selüloz (CMC), Polivinil Alkol(PVA), Yeniden dağılabilir polimer toz (RDP) vb. Müşterilerimizin talebini karşılamak için ürünlerimiz mükemmel stabilite, kolay çözünme, üstün işlenebilirlik, iyi su tutma ve koyulaştırma özelliğine sahiptir.İnşaat, boya ve kaplama, kağıt, mürekkep, gıda ve ilaç endüstrileri için yoğunlaştırıcılar, yapıştırıcılar, bağlayıcılar ve su tutma maddeleri olarak yaygın olarak kullanılırlar.Kendi ürünlerimizin yanı sıra OEM hizmetleri de veriyoruz ve özel siparişleri de kabul ediyoruz.

 

Şanghay Dürüst Kimya.sizin ve işiniz için burada.Bugün bizimle iletişime geçin.

Sorularınızı almak için sabırsızlanıyoruz.

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Üretim akışı

 

 

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 4

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. şirket Profili 0

 
 
video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Dürüst

No. Çalışanları : 100~200

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai Honest Chem. Co., Ltd. Sertifikalar